Sıradışı Bir İnternet Dergisi

Gururumuz Sergen “Broken Blade ” Çelik

Yaşam Tarzı Kategorisinde Tarafından

Dünyanın en çok takip edilen oyunlarından olan League Of Legens’da turnuvalar başladı. Yeni sezonun start almasıyla beraber milyonlarca takipçi farklı platformlarda turnuva maçlarını seyrediyor.

Ama bu sezon farklı bir şey var. Geçen sene Royal Bandits takımında oynayan 19 yaşındaki oyuncumuz Sergen Çelik genç yaşında olmasına rağmen kendini çok iyi göstererek gurur kaynağımız oldu. Kuzey Amerika LCS’in popüler takımlarından Team Solomid diğer adıyla TSM’e transfer oldu. League Of Legend Türkiye Ligi’nin yurt dışı major bir lige transfer olan ilk ismi ve oyun içinde ismi Broken Blade olan Sergen Çelik adından burda da söz ettirecek gibi görünüyor. İlk başlarda Almanya’da adından söz ettiren oyuncumuz Türkiye’ye gelerek Victorious Ace takımının şampiyonluğunda önemli rol oynamıştı.

Burada gösterdiği performansla o sene kurulan Galatasaray Esport takımına transfer olmuştu ama kendi performansı yine çok iyi olmasına rağmen ligden düşen Galatasaray’dan ayrılıp ligin iddialı takımlarından Royal Bandits’e transfer oldu. Burada final oynayan ama kazanamayan takım olmasına rağmen genç yetenek olarak adından çok bahsettirdi. Bireysel performansının yanına bir de takım oyunu performansı ekledikten sonra kendini TSM’de buldu. Burada da adından söz ettirerek ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine olan inancımız tam.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

*

Yaşam Tarzı Son Yazıları

Kendini Bulmak: Adanmışlık

Adanmışlık kelimesinin anlamı, bir insanın hayatta kendini bulması, amaçlarına ulaşmaya çalışırken gittiği

Cahilliğin Sefaleti

Ekonomik buhranla birlikte birçok sosyolojik sorunda artış gözlenmekte. Örneğin zaten had safhada

Anksiyete

Düşünmekten başımın çatladığı her yeni yarına artık karnım tokmuş gibi hissediyorum. Sanki
Git Yukarı