Sıradışı Bir İnternet Dergisi

Türkiye’de Cadılar Bayramı

Yaşam Tarzı Kategorisinde Tarafından

Öncelikle hoş geldin kasım! Elbette kasım ayının gelmesiyle birlikte özellikle birkaç senedir revaçta olan cadılar bayramı bu yıl da en çok ünlüler tarafından kutlandı. Bir taraftan bu konuyu dini bir şekilde yorumlayanlar gözlemlenirken diğer tarafta, çocuklarıyla veya arkadaşlarıyla poz poz fotoğraflarını sosyal medyada paylaşanlara rastladık. Peki kimler tepki gösterdi, kimler kostümleriyle adeta yarıştı birlikte inceleyelim.

  • Didem Soydan

Cadılar bayramı için saçlarına perma yaptırdı ve iddialı pembe kıyafetiyle de sosyal medyada cadılar bayramı pozunu veren isimlerden oldu.

  • Nusret Gökçe

Sosyal medyada cadılar bayramı stiliyle boy gösteren, makyajıyla ön plana çıkanlar arasında Nusret Gökçe de yer alıyor. Meşhur ”salt bae” pozuyla cadılar bayramı konseptini birleştirince sosyal medyada büyük beğeni aldı.

  • Özlem Ada Şahin

Cadılar bayramını tatlı mı tatlı kızı Arya ile kutladı. Eğlenceli bir cadılar bayramı etkinliğinde anne – kız kostümlerini giyip, birlikte çektirdikleri fotoğrafı sosyal medyada paylaştı. Linç yiyen ünlüler arasında yerini alan Özlem Ada Şahin, kötü yorumlar için de önlemini ne yazık ki alamadı.

  • Dilay Korkmaz

Giriş cümlelerimde bahsettiğim gibi hem tepki gösteren hem de doyasıya eğlenen ünlüler var. Tepki gösteren ünlüler arasında sosyal medyada siyah ekrana yazılan beyaz renkli sayfalarda yazı yazan sunucu Dilay Korkmaz vardı. En dikkat çeken satırlarını hatırlatmak gerekirse, cadılar bayramı kutlayanları hedef alarak, ”Beni o duruma düşürme Allahım,” şeklinde tepki gösterdi.

  • Aleyna Tilki

Asla aykırı bir konuyu kaçırmayan, her yerde ismini duyduğumuz küçük yaşta ün sahibi olan Aleyna Tilki elbette bu sene de cadılar bayramında sosyal medyada boy gösterdi. Kısa sürede büyük beğeniler aldı.

  • Demet Akalın

Bilindiği üzere sosyal medyayı aktif kullanan ünlüler arasında şüphesiz akla ilk Demet Akalın gelir. E tabi ki, cadılar bayramı olur da Demet Akalın partide yerini almaz mı? Hemen kostümler giyilsin, eğlencenin tadı çıkarılsın. En yakın arkadaşı ve kızıyla katıldığı Cadılar Bayramı etkinliğinden poz poz fotoğraflarını sosyal medyada yayınladı.

 

Sıralamakla bitiremeyeceğimiz bu listenin sonuna geldik. Peki size, hangi ünlünün cadılar bayramı kostümünü beğendiniz diye sorsak hangisini seçerdiniz? İster Instagram adresimizden, isterseniz de buradan Cadılar Bayramı ile ilgili hem görüşlerinizi hem de hangi ünlünün kostümünü beğendiğinizi bize yazın. 🙂

 

 

 

 

 

 

kaynak: http://www.enbursa.com/galeri/unluler-cadilar-bayramini-kutladi-14453/8.html

kaynak: https://www.takvim.com.tr/saklambac/2019/11/02/bati-ozentileri-is-basinda-cadilar-bayrami-seferberligi-ilan-ettiler-aleyna-tilki-demet-akalin-can-yaman?paging=5

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

*

Yaşam Tarzı Son Yazıları

Cahilliğin Sefaleti

Ekonomik buhranla birlikte birçok sosyolojik sorunda artış gözlenmekte. Örneğin zaten had safhada

Anksiyete

Düşünmekten başımın çatladığı her yeni yarına artık karnım tokmuş gibi hissediyorum. Sanki

Sürreal Yaşamlar

Bir önceki yazım da hemen hemen aynı konu üzerine idi ancak sosyal

NE ARIYORSUNUZ? (Cevaplar)

İnsanlar, farkında olmadan ömürleri boyunca çeşitli cevapların yolunda koşarlar. Peki, siz hangi
Git Yukarı