Sıradışı Bir İnternet Dergisi

Yeni Nesil İnci Toka Alarmı

Yaşam Tarzı Kategorisinde Tarafından

Birbirinden ünlü markaların satışa çıkardığı inci tokalar bu sezonun en trend aksesuarları arasında yerini aldı. Hemen her on kadından dokuzunda bulunuyor. Hem trend hem şık tokalar, kısa ya da uzun saçlı kadınların gözdesi haline geldi. Yazın sadeliğini, şıklığa çevirmek isteyenlerin de kurtarıcısı oldu diyebiliriz. Gelin isterseniz inci tokalara birlikte göz atalım. 

  • ZARA

Zara bu sezon inci aksesuarında romantik hava estirmiş. İster spor şık, isterseniz de klasik şıklığınız ile tamamlayabilirsiniz.

  • BERSHKA

Bershka ise farklı tarzda inciyi aksesuar ile birleştirmiş. Yıldız ve Kiss yazısı inci tokaya ayrı bir hava katmış. Daha çok spor şıklığınızda, bu aksesuarları kullanmanızı öneriyoruz.

  •  STRADIVARIUS 

Inditex’in yine en sevilen markalarından olan; Stradivarius’da bu sezon inci trendine uyum sağlayanlar arasında! Romantikliği, eski dönemlerin aksesuarları gibi modelleriyle trendi yakaladığını görüyoruz. Yine yazı, kalp ve düz incilerden oluşan tokalar gördüğünüz gibi hangi mağazaya girseniz bulabileceğiniz modellerden hemen hemen aynısı diyebiliriz.

  • LİDYANA

Benim zamanım yok, ben trendleri internetten de sipariş vererek yakalayabilirim diyorsanız; Lidyana’da size bir örnek olabilir. İnternetten sipariş vermek şimdilerde en çok kullanılan yöntemler arasında yer alıyor. Bu sebeple de mağaza, mağaza dolaşıp; tüm mağazalarda birbirine benzeyen modellerden ziyade en farklısına internette rastlamak mümkün. Her ne kadar teslimatının uzun süreceğini düşünseniz de, hızlı teslimatla hem güvenilir; hem de hiç yorulmadan, oturduğunuz yerden modayı takip etmeniz de bir seçenek olacaktır.

  • TRENDYOL

Türkiye’nin en güvenilir online alışveriş sitesi trendyol ,modayı bize en kısa sürede yansıtan sitelerden bir tanesi, şimdilerde çok uyguna alabileceğiniz birbirinden güzel çeşitte inci aksesuarları bir arada görebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

*

Yaşam Tarzı Son Yazıları

Cahilliğin Sefaleti

Ekonomik buhranla birlikte birçok sosyolojik sorunda artış gözlenmekte. Örneğin zaten had safhada

Anksiyete

Düşünmekten başımın çatladığı her yeni yarına artık karnım tokmuş gibi hissediyorum. Sanki

Sürreal Yaşamlar

Bir önceki yazım da hemen hemen aynı konu üzerine idi ancak sosyal

NE ARIYORSUNUZ? (Cevaplar)

İnsanlar, farkında olmadan ömürleri boyunca çeşitli cevapların yolunda koşarlar. Peki, siz hangi

Ekran001-Şiddet Manzaraları

Eaomag için özel hazırlanan, türk televizyonlarının nabzını tutan Ekran001 serisinin bu yazısında
Git Yukarı