Sıradışı Bir İnternet Dergisi

Liverpool Zirveyi Bırakmıyor

Yaşam Tarzı Kategorisinde Tarafından

2015 yılında göreve getirilen Jurgen Klopp ile yükselişe geçen Liverpool bu sene tarihindeki en iyi sezon başlangıcını yaptı.

Klopp gelmeden önce bir düşüş içinde olan takım, o geldikten sonra toparlandı ve Liverpool takımını olması gereken yere taşıdı. Ligde 28 senedir şampiyonluk yaşayamayan Liverpool bu hasreti dindirmek için mükemmel bir çaba harcıyor ve hakettiği yerde yani zirvede yer alıyor. İzlemesi şüphesiz en güzel lig olan İngiltere Premier Lig’de 18 haftadır yenilmeyen Kloop’un öğrencileri tarih yazmaya devam ediyor. Kadrosunda Salah, Mane, Van Dijk, Firmino gibi yıldızları barındıran Merseyside ekibi ilk yarıyı lider bitirmeyi garantiledi.

En yakın rakibi Pep Guardiola’nın çalıştırdığı ve ligler başlamadan önce şampiyonluğun en büyük adayı olarak gösterilen  Manchester City,  dün evinde mağlup oldu ve puan farkı 4’e çıktı. Son açıklamalarında şampiyonluk için konuşmanın çok erken olduğunu ve rehavete kapılmamaları gerektiğini söyleyen Klopp, çalışmaya ve kazanmaya devam etmeleri gerektiğini vurguladı. İngiltere’nin en güzel taraftarına da sahip olan takım uzun süredir gelmeyen şampiyonluğu bakalım bu sezon yaşayabilecek mi?

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

*

Yaşam Tarzı Son Yazıları

Cahilliğin Sefaleti

Ekonomik buhranla birlikte birçok sosyolojik sorunda artış gözlenmekte. Örneğin zaten had safhada

Anksiyete

Düşünmekten başımın çatladığı her yeni yarına artık karnım tokmuş gibi hissediyorum. Sanki

Sürreal Yaşamlar

Bir önceki yazım da hemen hemen aynı konu üzerine idi ancak sosyal

NE ARIYORSUNUZ? (Cevaplar)

İnsanlar, farkında olmadan ömürleri boyunca çeşitli cevapların yolunda koşarlar. Peki, siz hangi

Ekran001-Şiddet Manzaraları

Eaomag için özel hazırlanan, türk televizyonlarının nabzını tutan Ekran001 serisinin bu yazısında
Git Yukarı