Sıradışı Bir İnternet Dergisi

Liverpool Zirveyi Bırakmıyor

Yaşam Tarzı Kategorisinde Tarafından

2015 yılında göreve getirilen Jurgen Klopp ile yükselişe geçen Liverpool bu sene tarihindeki en iyi sezon başlangıcını yaptı.

Klopp gelmeden önce bir düşüş içinde olan takım, o geldikten sonra toparlandı ve Liverpool takımını olması gereken yere taşıdı. Ligde 28 senedir şampiyonluk yaşayamayan Liverpool bu hasreti dindirmek için mükemmel bir çaba harcıyor ve hakettiği yerde yani zirvede yer alıyor. İzlemesi şüphesiz en güzel lig olan İngiltere Premier Lig’de 18 haftadır yenilmeyen Kloop’un öğrencileri tarih yazmaya devam ediyor. Kadrosunda Salah, Mane, Van Dijk, Firmino gibi yıldızları barındıran Merseyside ekibi ilk yarıyı lider bitirmeyi garantiledi.

En yakın rakibi Pep Guardiola’nın çalıştırdığı ve ligler başlamadan önce şampiyonluğun en büyük adayı olarak gösterilen  Manchester City,  dün evinde mağlup oldu ve puan farkı 4’e çıktı. Son açıklamalarında şampiyonluk için konuşmanın çok erken olduğunu ve rehavete kapılmamaları gerektiğini söyleyen Klopp, çalışmaya ve kazanmaya devam etmeleri gerektiğini vurguladı. İngiltere’nin en güzel taraftarına da sahip olan takım uzun süredir gelmeyen şampiyonluğu bakalım bu sezon yaşayabilecek mi?

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

*

Yaşam Tarzı Son Yazıları

Benim Çöplüğüm

Sahip olduğumuz şeylerin yerini doldurabilecek birkaç şey biliyorum, ait olduğumuz şeyler. Örneğin

Geçmişe Dönüş

Yazı yazmak hiç bilmediğimiz yerlerde hiç bilmediğimiz insanların kalbine dokunmak gibi. Bir

Kendime: Beni Sev ve Kabul Et

Merhaba kendim. Merhaba aynadaki aksim. Sevgili saçlarım, yüzüm, bedenim, kişiliğim… Hepinizden büyük
Git Yukarı