Gece
Gündüz

Steam Yaz İndirimlerinden Alınabilecek 5 Oyun

7 July 2019
yazdı
2 dk'lık okuma
steamindirimlerindenalinabilecekoyunlar

Steam yaz indirimlerinden faydalanarak alabileceğiniz 5 güzel oyunu sizler için listeledik…

1- Far Cry New Dawn

Far Cry serisinin en yeni olan bu oyunu bildiğimiz Far Cry tadında bol bol aksiyon içeren, yeri gelince gizli ilerlediğimiz yeri gelince kamplara pata küte girdiğimiz bir oyun. Fry Cry’ın bu seride günümüze yakınlığını kaybedip biraz daha gelecekte geçenvari bir oyun yaptığını düşünüyorum. Eski serileri oynayanlar, sürekli aynı şeyi yapmaktan sıkılabilirler ama daha önce hiç Far Cry oynamamışların muazzam zevk alabilecekleri bir oyun, şiddetle tavsiye ederim. %50 indirimde bulunan oyun şu an için 114.50 lira.

2- Human Fall Flat

Arkadaş grubunuzla aşırı eğlenebileceğiniz, yarışmalar yayıp birbirinizi tırların üstünden atabileceğiniz bir oyun. Karakter tasarımları gayet tatlı olmasına rağmen usta ellerde minik tatlı şeytanlara dönüşüyorlar. Mekanikleri ilk başta zor gelse de birkaç gün oynama ile alışılabiliyor. Alacak arkadaşlara tavsiyem oyun kumandası ile oynamaları, kesinlikle daha rahat. %50 indirimler 24 Liradan 12 Liraya düşmüş bulunmakta.

3- Euro Truck Simulator 2

Tam olarak “yallah şöfer yallah” dediğimiz bugüne kadar yapılmış simülasyon oyunlardan bir tanesi. Bünyesinde neredeyse Avrupa’da kullanılan tüm tır markalarını bulunduran, kendi lojistik firmanızı kurup yönetebilidiğiniz  ya da şoför olarak firmalarda çalışabildiğiniz bir yapıya sahip. Zengin içeriği sayesinde tavan süslerinden tutun, tırınızın üstüne resim çizdirmek kadar birçok seçeneğe sahipsiniz Mekanikleri oldukça gerçekçi ve rahat olan oyun, Steam kütüphanenizde mutlaka yer almalı. Tavsiyem, direksiyon seti ile oynamanız ama setiniz yoksa ayarlardan fare ile yönlendir modunu açmanız size daha iyi bir simülasyon deneyimi kazandıracaktır. %75 indirimle oyun şu an 9.50 Lira.

4- Rainbow Six Siege

Fps sevenlerin çok hoşuna gidecek bir oyun. Klasik Counter-Strike mantığında raund raund ilerleyen oyunu diğer fpslerden ayıran en büyük fark: yüksek derecede takım oyunu ve dikkat istemesi. Günümüzün silahlarını ve silah eklentilerini, timlerini, küçük dronelarını bulunduran oyun kendinizi bir sas timinden hissetmenizi sağlıyor. Gerçekçi yıkılabilir yapıları ile sanki bir görevdeymişçesinize davranmanızı istiyor. %50 indirimle 51.49 Lira.

5- The Witcher Wild Hunt

Rpg oyunların bana göre skyrimden sonra iki babasından biri olan oyun, kesinlikle ölmeden önce oynanması gereken oyunların baş sıralarında geliyor. Rol yapma aksiyon oyunu olan Witcher, diyolaglarınıza göre şekil alan ve hikayeyi yönlendiren bir yapıya sahip tam bir rol yapma oyunu. Diyar diyar gezip maceralara atılabileceğimiz oyun; hikayesi, müzikleri, oynanışları ile büyüleyici nitelikte. Hani her şeyin bir kusuru olur ya, bu oyunun tek kusuru eğlencesi ile sizi saatlerce başında oturtması. Kesinlikle almanızı öneririm. Bu arada Netflix için dizisi çekim aşamasında aklınızda bulunsun. %70 indirimle 22.49 Lira.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR