Gece
Gündüz

Aydın – Bozdoğan

6 September 2020
yazdı
1 dakikalık okuma

Efeler Diyarı olan Aydın’ın Bozdoğan ilçesi, mutlaka uğramanız gereken yerlerden biri.
Aydın Nazilli’ye yaklaşık 30 km uzaklıkta yer alan ilçe, oldukça sıcak ve samimi havasıyla ilk andan itibaren sizi içerisine çekiyor.

Yaklaştıkça huzurun kokusunu duyabiliyorsunuz adeta. Madran Baba Dağı’nın eteklerinde yer alan ilçede Madran suyu da oldukça meşhurdur.

AYDIN, Bozdoğan

Gün içerisinde doğa ile iç içe olan mesire alanlarında kendinize ait sedirlerde vakit geçirebilirsiniz. Mekana giriş ücreti olarak 30 TL gibi bir ücret ödemeniz yeterli, saat sınırlaması yok.

İster dışarıdan alkolünüzü alıp gelebilir, isterseniz çay, kahve, soğuk içecek ve yemek hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Burada mutlaka bir akşam geçirmenizi öneriyorum. Akşam, Kılınç Apart Restaurant’da, buranın eşsiz manzarası eşliğinde yemeğinizi yiyebilirsiniz. Alkol kullananlar için alkol servisleri de mevcut. Konaklama için ise çok sevimli ağaç evleri bulunuyor.

Çalışanların güler yüzlü olması, hizmetleri ve yemeklerin lezzetleri burayı güzel kılan ögelerden birkaçı. Ayrıca şiveli konuşmaları da ekstra bir samimiyet katıyor buranın sıcakkanlı insanına.

Hava iyice karardığında ise mutlaka gökyüzü manzarasını izlemelisiniz. Adeta yıldızların içinde yaşıyormuş hissi yaratıyor burası. Sanki yıldızlar, evinizin içinde gibi.

Sabah kalktığınızda ise huzur içinde kahvaltınızı yapabilirsiniz. Kahvaltıda ben özellikle ev yapımı reçellerine hayran kalmıştım.

Mutlaka ama mutlaka uğramanız gereken doğal güzelliklerden biri, kaçırmamalısınız.

Yorum Yap

Your email address will not be published.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR