Gece
Gündüz

Her Yer Festival!

12 July 2018
1 dakikalık okuma

Her şehirde bir festival var, hazırlanın sizlerle yolculuğa çıkıyoruz.

Malum yaz sezonu, tatile gidemeyen veya tatil anlayışını biraz daha eğlenceye çevirmek isteyenler için, birkaç lokasyon önerim olacak sizlere. Hadi başlayalım!

1- Trakya Fest

İlk olarak 2017’de düzenlenen TrakyaFest, bu yıl 19-22 Temmuz 2018’de Erikli Sahili’nde müziğin zirvesini yaşayacağınız festivale kapılarını aralıyor. Oldukça fazla sanatçının sahne alacağı bu festivale, çadırınızı götürmeyi unutmayın! Şimdiden iyi eğlenceler 🙂

2- KaçkarFest

KaçkarFest için söylemeden geçemeyeceğim bir şey var; Fırtına Vadisi’nde doğanın tadını çıkartarak Karadeniz’in güzellikleriyle büyüleneceksiniz! Festival 2 Ağustos’ta başlayıp 3 gün 3 gece sürecek. Sadece müzikleriyle değil, rafting maceraları ile de keyifli bir deneyim elde edeceksiniz. Siz de yeşilin içinde üç günlük çadır macerasına eveeett diyorsanız burası tam da size göre…

3- Zeytinli Rock Festivali

Her yıl tartışmasız hınca hınç dolan festival bu yıl da Rock müzik sevenleriyle buluşuyor. Bu yıl 29 Ağustos- 2 Eylül tarihlerinde düzenlenecek. Türkiyenin gelmiş geçmiş en büyük yerli müzik festivaline sizler de davetlisiniz!

 

4- Bozcaada Bağbozumu Festivali

Bu festival, konumu itibari ile de diğer şehirlerde düzenlenecek festivallerinden biraz sakin fakat çok huzurlu olduğunu söyleyebilirim. 7-9 Eylül’de düzenlenen bu festivalde özel el yapımı şarapların tadına bakıp, traktörlere binip üzüm bağlarına giderek üzüm toplayabilirsiniz.

5- Bodrum Cup

Eveeett her ay bir festival planı yaptığımıza göre yavaş yavaş tatilin sonuna geliyoruz. Yelkenlere merakı olanlar vardır aramızda, bunun için her yıl düzenlenen ‘Bodrum Cup’ Avrupa’nın en büyük yelken yarışlarından biri olarak biliniyor. Sadece yarış değil bunun yanı sıra konserler, sergiler ve birçok etkinliğiyle göz kamaştırıyor. Bu yıl, 22-27 Ekim arasında düzenlenecek olan bu yarış, her sene adeta yaza veda edercesine görüntüler sergiliyor.

 

 

Yorum Yap

Your email address will not be published.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR