Gece
Gündüz

İstanbul’da Fotoğraf Müzesi: Happy Hour

5 March 2020
1 dakikalık okuma

Son zamanların en revaçta olan müzesi: Happy Hour İstanbul! Oda oda konseptleri içerisinde bulunduran bir müzeden bahsediyoruz. Evet doğru duydunuz içerisinde birçok oda bulunuyor. Üstelik her odada başka bir konsept… Standart fotoğraflardan sıkıldıysanız, gelin oda oda dolaşıp yeni pozlarınız için bir oda bulalım. Bu müzenin eseri siz olun 🙂

Gördüğünüz üzere rüya gibi bir odaya açılıyor bu kapı. Bulutların üzerinde hissedeceğiniz anlarda, standart fotoğraf rutininizin biraz dışına çıkacağınızı söyleyebiliriz.

Çocuk ruhunuzdan hiç vazgeçmeyin, içinizdeki çocuk hiç büyümesin! Atın kendinizi Happy Hour’un top havuzuna 🙂

Happy Hour bilindik tüm müzelerden farklı; her köşesi farklı dizayn ile süslenmiş, her yaşa hitap ediyor. Bu müzenin neresinde durursanız durun, güzel fotoğraflarınızın çıkacağından emin olabilirsiniz.

Happy Hour müzesi için biletlerinizi ister Biletix internet sitesinden, isterseniz de girişte alabilirsiniz. Her yaşa uygun olan müzede dilediğiniz kadar fotoğraf çekip, keyifli bir gün geçirebilirsiniz.

Müzeye Nasıl Gidilir?

Toplu taşıma ile çok kolay ulaşım sağlayabilirsiniz. Anadolu Yakası’ndan gidecekseniz: metrobüs ile Zincirlikuyu Durağı’nda inip, Gayrettepe Metro İstasyonu’ndan İtü-Maslak Durağı’nda inince hemen metronun karşısında göreceksiniz.

Avrupa Yakası’nda ikamet edenler bir metro ile İtü-Ayazağa Metro İstasyonu’nda inerek ulaşım sağlayabilir.

Özel araç ile gidiyorsanız: Maslak Orjin İş Merkezi’ni navigasyona işaretleyerek rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Sürekli konseptlerini yenileyen müzede herkesten daha farklı olacağınızı unutmayın. Çünkü ne de olsa bu müzede eser sizsiniz! Bloggerların, ünlülerin ve küçük büyük demeden her yaşın akın ettiği müze Happy Hour’dan bildirdik!

 

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR