Gece
Gündüz

En Şık 6 Royal Görüntüsü

3 July 2018
yazdı
2 dk'lık okuma

Eveet… Hazırsanız en sevdiğim dosyalardan olan “Royal” dosyasını açıyorum. Malumunuz bu sene Royal Wedding’den tutun da Kraliçe Elizabeth’in doğum gününe kadar bize birçok eleştiri malzemesi çıktı esasen ancak son olarak Angelina Jolie’nin de fotoğraf karelerine girmesiyle birlikte Royal dosyasını açma vaktimiz geldi de geçti. İşte tüm bu etkinliklerin en çok beğendiğim 10 görüntüsü sizlerle 🙂

1. Victoria & David Beckham – Royal Wedding

Renk tercihleri sebebiyle oldukça eleştirilen ve “Düğüne mi gidiyorsunuz cenazeye mi?” diye eleştirilen Beckham ailesiyle başlamak istedim. Bana kalırsa söz konusu Victoria Beckham olduğunda çok neşeli, renkli bir kıyafet tercihi hiçbir zaman bekleyemiyoruz zaten. Ama kıyafetlerinin şıklığına ve aralarındaki harika uyuma diyecek yok.

2. Amal& George Clooney – Royal Wedding

Royal Wedding’in istisnasız en beğendiğim kıyafeti Amal Clooney idi. Bu kadar canlı bir sarının koyu renk saç ve buğday tenle bu kadar asil ve sade bir görüntü verebileceğini kim düşünebilirdi ki? Belli ki tasarımcısı düşünmüş ve George Clooney ile de aralarındaki renk uyumunu sadece bir kravatla harika yakalamışlar.

3. Priyanka Chopra – Royal Wedding

Meghan Markle’ın arkadaşı Priyanka, sahiden de hem Royal Wedding’in hem de sonrasında verilen kokteylin gözdeleri arasındaydı. Giydiği açık eflatun tonlarındaki hafif payetli takımı ile inanılmaz asil ve şık gözüken Priyanka, instagram hesabında paylaştığı videolarla da sadece Royal Wedding görüntüsü ile bile bir günde oldukça fazla takipçi kazandı.

4. Lady Kitty Spencer – Royal Wedding

Canımız ciğerimiz Lady Diana’nın güzeller güzeli yeğeni Lady Kitty Spencer da Royal Wedding’in en asil kadınlarından bir tanesiydi. Ördek başı yeşili, çiçek desenli elbisesi ve sade takılarıyla göz dolduran Kitty, özellikle farklı ama elegant şapkasıyla dikkat çekti. Kitty’den sonra birçok etkinlikte onun şapkasının benzerlerini görsek de taklitler aslını yaşatır diyoruz 🙂

5. Meghan Markle – Kraliçenin Doğum Günü

Şıklıktan söz etmişken namı diğer Sussex Düşesi’nden söz etmemek olmaz. Her ne kadar gelinliğini mevlevi kıyafetine benzetip asla beğenmesem de, royal etkinliklerindeki giyimi 10 üzerinden 10 aldı sahiden. Hemen royal adetlerini öğrenmiş ve çok zarif bir lady’e dönüşüvermiş Meghan. Benim en beğendiğim görüntüsü ise bu oldu.

6. Angelina Jolie – St. Paul Katedrali

Vee bilirsiniz en sevdiğimi sona saklamayı severim, karşınızda güzeller güzeli Angelina Jolie. Uzun yıllar meme kanseriyle boğuşan Angelina Jolie, verdiği aşırı kilolarla hayranlarını üzmüştü. St Paul’s Katedrali’ndeki royal etkinliğinde karşımıza çıkan Angelina, zarafetiyle her zamanki gibi büyüledi. Ralph Russo kıyafetiyle sade şıklığın kitabını yazan Angelina’yı sahalarda çok daha fazla görmeyi umuyoruz 🙂

Eda Ozceyhan

2015 senesinden beri EAO MAG'in kuruculuğunu ve genel yayın yönetmenliğini sürdürüyorum. Başkent Üniversitesi İşletme ve Anadolu Üniversitesi Sosyal Medya Yönetimi bölümlerinden mezun oldum. Çok küçük yaştan beri yazı yazmak, kitap okumak, şiir ve sunuculuk konularına ilgiliydim. Bunlarla ilgili birçok eğitim alıp, uluslararası yarışmalarda ödüller kazandım. İleri düzeyde İngilizce ve Fransızca, orta düzeyde Yunanca biliyor; boş zamanlarımda seyahat ediyor ve müzikle uğraşıyorum. Uluslararası satış ve pazarlama, dijital pazarlama, PR ve sosyal medya yönetimi konusunda uzmanlaştım.

Yorum Yap

Your email address will not be published.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR