Gece
Gündüz

Ellie Goldstein ile Tanışın!

20 December 2020
1 dakikalık okuma

Ilford’da doğan ve şu an 18 yaşında olan Ellie, modellik ajansı Zebedee Management için 2017’den beri modellik yapıyor. Ajansın amaçlarından biri öğrenme zorlukları yaşayanlar, engelliler ya da iki cinsiyetli kişiler gibi azınlıkların medyada görünürlüğünü artırmak.

Gucci Beauty‘nin de yeni yüzü olan Ellie’nin annesi Yvonne: “İnanamadık böyle büyük bir markanın Ellie’yi seçeceğine! Her zaman spot ışıklarının üzerinde olmasını istedi ve insanları eğlendiren biri oldu, diyerek şaşırdıklarını da kendilerini telefonla aradıklarında belirtmiş.

David PD Hyde tarafından fotoğraflanan Goldstein, Gucci Beauty’nin Mascara L’Obscur ürünüyle kameralara gülümserken göz kamaştırıcı görünüyor.
Alessandro Michele, “L’Obscur maskarayı kendi özgürlük hikayelerini makyajla anlatmak isteyen otantik ve özgün kişiler için tasarladım, Ellie’nin bunu yapması hikayemize de bambaşka bir yön veriyor,” dedi.

Down sendromuyla doğan Goldstein, bu durumun onun hayallerinin önüne geçmesine hiçbir zaman izin vermemiş. 15 yaşında ajanstan başlayarak bunu göstermiş.  İngiliz Ellie Goldstein’ın güzellik ikonu ise Marilyn Monroe.
Model olmanın en sevdiği yanının kendisini görünür kılmak olduğunu söyleyen Ellie, “Kamera önündeki profesyonelliğimle gurur duyuyorum, diyor.

Goldstein şimdi ise dergi kapağı olan dünyadaki ilk down sendromlu insanı oldu. Ellie, Allure Magazine dergisinin aralık sayısı için poz verdi. İnternet üzerinde de paylaşılan fotoğraflar sosyal medyada binlerce beğeni topladı.

Kendisini bundan sonra nerede görmek istediği sorulduğunda, “Louis Vuitton! Chanel!” diyor.

“Dünyadaki bütün dergilerin kapağında yer almak istiyorum!”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR