Gece
Gündüz

En Tarz Beş Ünlü Kadın

19 April 2019
yazdı
2 dk'lık okuma

Herkese merhaba! Zamanımızın çoğunu sosyal medyada gezinerek geçiriyoruz, hatta öyle ki güncel haberleri bile sosyal medya üzerinden duyuyoruz. Bunun yanında takip edip, örnek aldığımız, tarzlarıyla ve paylaştıkları gönderilerle kalbimizi çalan ünlüler var tabii ki! Sizler için içlerinden en güzellerini seçip derledik, keyif okumalar dilerim!

Konuya kraliçemiz Serenay Sarıkaya ile başlıyorum. Tanımayan ve sevmeyen yoktur diye tahmin ediyorum! Özellikle Fi dizisindeki Duru karakteri ile bütün ülkeyi kendine aşık etmişti. Bu kadar duru bir yüzün karakter isminin Duru olmasına şaşmamalı zaten. Giyim tarzı ile her seferinde bizi mest eden Sarıkaya aynı zamanda yıllardır Mavi markasının reklam yüzü olarak kariyerini sürdürüyor. Bu sene çıkan SerenayXmaviicon koleksiyonu ise tek kelimeyle muhteşem! Sevgili Serenay lütfen hayatımızdan kendini hiç eksik etme, sana bayılıyoruz!

https://www.instagram.com/p/BvWOBLcgEnd/

Ve Didem Soydan efsanesi! Şüphesiz ülkemizin başına gelen en güzel şeylerden biri de Didem Soydan’dır, aksini iddia eden çıksın kasıyor… Her paylaşımı olay yaratan ve yaşayan, efsane instagram pozlarıyla adeta oturduğu yerden ülkeyi çalkalıyor, o kadar güzel ki ekrana saatlerce bakası geliyor insanın. Didem böyle güzel olmayı nereden öğrendi? Bilmiyorum ama sadece güzelliği değil tarzıyla da büyüleyici olduğu aşikar! Ayrıca gururumuz “Les Benjamins kalp ben” demeden geçmek istemiyorum.

https://www.instagram.com/p/BuyRoWZlWla/

Sinem Kobal, Selena’mız <3 Sosyal medyayı oldukça aktif kullanan Kobal yine tarzıyla bize ilham veren aktörlerdendir, en son Deichmann Türkiye’nin reklam yüzü olan sevgili Sinem Kobal’a siyah çok yakışıyor! Reklam filmi ise muhteşem olmuş. Paylaştığı her postta gözlerimden kalp çıkıyor resmen.

https://www.instagram.com/p/Bvtf4LEFb-L/

Sinem Kobal demişken  onun biricik arkadaşı Yasemin Özilhan’dan bahsetmeden geçmek istemiyorum. İstesem de geçemezdim zaten çünkü benim için Türkiye’nin en cool giyinen kadınlarından biri de Yasemin Özilhan’dır. Hatta biri değil, tam olarak en cool kadınıdır. Ne giyinse yakışır dedikleri bu olsa gerek, doktor Ela sana aşığız! Daha önce İpekyol ile bir ortaklık yapan Özilhan bu sene çok güzel bir Bobbi Brown koleksiyonuna imza atmış bulundu. Daha fazla böyle ortaklıklar görmek istiyoruz! Ve sana bayılıyoruz…

https://www.instagram.com/p/Bv9XMl0l3G2/

En sona şu sıralar herkes tarafından beğenilip konuşulan güzeller güzeli Melisa Şenolsun’u bıraktım! Özellikle saçları beni benden alıyor, tarzı ise bambaşka bir havada kesinlikle! Asi sokak ruhunu en iyi yansıtan aktristlerin başında gelen Şenolsun hayatımıza Tatlı Küçük Yalancılar dizisi ile birlikte girmişti, sevgili Melisa’yı daha fazla görmek ve kıskançlıktan saçını başını yolmak istiyoruz <3

https://www.instagram.com/p/BtoYeGfh_YC/

Ceylan Güzel

24 Haziran 1997 doğumluyum. Şu sıralar Hacettepe Üniversitesi'nde öğrenciyim. Yazı yazmayı, eleştirmeyi ve eleştirilmeyi en büyük hobim olarak kabul ediyorum. İki kedi annesiyim, modaya uzun zamandır yakından ilgim var. Kötü tasarımları didikleyip eleştirmeye ise doğuştan!

Yorum Yap

Your email address will not be published.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR