Sıradışı Bir İnternet Dergisi

Sonbahar Trendleri

Samimi Moda Kategorisinde Tarafından

Merhaba! Beklenen sonbahar geldi. Ne giysem diye kara kara düşüneceğimiz bu mevsimde, sizlere sonbahar trendlerinden bahsederek yol göstereceğim. Üstümüze ceket alma sezonu artık başladı. Tabii şaşırtıcı bir şekilde geçtiğimiz birkaç gün havalar çok sıcaktı. Sanki sonbahar gelmemiş gibi…Hazırsanız başlayalım. 

İlk olarak havaların soğumasıyla birlikte yağışların da çok olduğu bir mevsimdeyiz. Bunu göz önünde bulundurursak, ilk aklımıza gelen yağmurluklar kurtarıcımız haline geliyor. Çünkü hazırlıksız bir yağmurda sırılsıklam olmamanız mümkün değil. Geçen sezon olduğu gibi bu sezon da şeffaf yağmurluklardan bulabilirsiniz.

Tabii bu sezonda yağmurlukların tamamlayıcısı olan yağmur botları tercih edilebilir. Boyutları var ama benim bu mevsimde sizlere önerebileceğim kısa yağmur botları. Bana göre yağmur çizmeleri sonbahar için biraz abartılı olabilir. Kombin açısından da kısa yağmur botları sizlere kolaylık sağlayacaktır. Peki nereden alabiliriz? Eğer ucuz olsun, kısa süren bir mevsimde çok para harcamıyorum derseniz, İstanbul’da butik ayakkabı mağazalarından bulabilirsiniz. Veya alternatif olarak, sosyal medya üzerinden yine ayakkabı satışı yapan butiklerden Türkiye’nin neresinde olursanız olun sipariş verebilirsiniz.

Biraz da sonbahar renklerinden bahsetmek istiyorum sizlere. Benim aslında sonbaharın en sevdiğim tarafı soğuk tonlar. Kahve ve tonlarını seviyorsanız bu mevsim tam da size göre! Mevsimde tabii ki sadece yağmur yok. Her mevsimin güzellikleri olduğu gibi bu mevsimde de kıyafetlerinizde toprak ve kahve tonlarını kullanabilirsiniz. 

Bu sezon aksesuarlar sizlerin de bildiği gibi çok ilgi görüyor. Özellikle çoklu kolyeler takarak kombininizi zenginleştirebilirsiniz. Sonbaharda yanınıza yağmurluk veya ince bir ceket yerine ince atkılar, olabildiğince çok takı ve tonlara uygun çantalarla da şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Nasıl mı? Bir önceki görselde gördüğünüz gibi, kendi tarzınıza göre bunun gibi kombinler yaratabilirsiniz.

Dilerseniz siz de kombinlerinizi bana instagramdan veya mail olarak ulaştırabilirsiniz. Her hafta olduğu gibi, öncelikle sizlerin konu tavsiyeleriyle yazılarımızı yazmaya gayret ediyoruz. Fikirlerinizi, görüşlerinizi bildirirseniz seviniriz. Keyifli okumalar 🙂

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

*

Samimi Moda Son Yazıları

Türk İşi Femme Fatale

Dünya sinemasında ve edebiyatında çokça karşımıza çıkan femme fatale tiplemesi nedir, kimdir?

Küçük Siyah Elbise

Coco Chanel kimdir? Küçük siyah elbise nasıl tasarlandı? Küçük siyah elbisenin tarihi?
Git Yukarı