Sıradışı Bir İnternet Dergisi

Coachella’da Türk Esintisi

Samimi Moda Kategorisinde Tarafından

Coachella! 1999 yılından beri Amerika’nın Kaliforniya eyaletinde düzenlenen ve dünyanın dört bir yanından katılımcı akınına uğrayan göz alıcı festival! Hatta o denli bir akın ki 2017’de 214 milyon dolar hasılatla rekor kırdı. Tabii ki ülkemiz bundan geri kalmıyor ve Şeyma Subaşı ile birlikte hayatımıza giren bu festivale akın akın ziyaretçi gönderiyor. Bu yazımda ülkemizden Coachella’ya iz bırakan sitillerden bahsetmek istiyorum, buyrun hep birlikte bakalım.

Tabii ki Şeyma Subaşı’yla açıyorum konuyu. Bildiğimiz üzere partileri ve festivalleriyle ünlü olan Şubaşı, her sene katıldığı Coachella’ya bu sene katılmamış. Epey üzüldük çünkü onun kombinlerine o kadar alışmıştık ki yokluğunu fırsat bilip gözlerimizi kanattılar. Gözlerimiz seni arıyor Şeyma neredesin?

View this post on Instagram

👼🏼

A post shared by Seyma (@seymasubasi) on

Subaşı’nın sevgili arkadaşı Dila Tarkan. Bilemiyorum Altan… Yani olmuş da olmamış gibi bir şey aslında, kafam çok karışık ama kalbim olmamıştan yana. Fazla eksik gibi geliyor, Hadid kardeşler ve sinsi Kendall sürekli jeanle katılıp duruyor evet ama şunu unutmayalım onlar zaten “Hadidler” ve “Kim Kardashian devinin kız kardeşi…”Kombinde tamamlanmayan bir şeyler var buna eminim.  Bir dahaki sene kafana sim falan bir şey dök bari ve lütfen bana dava açma.

View this post on Instagram

Coachelllaaaa day 1 🌼

A post shared by Monkey Appetite 🙊 (@dilatarkan) on

Bu ırsi olmalı, başka bir açıklaması yok. Diyecek bir şey bulamıyorum, ikiz gibi giyinmenizi gerektiren şey neydi? Bari sen sim dökseydin Simacığım…

View this post on Instagram

🌵🌵

A post shared by Sima Tarkan (@simatarkan) on

Gözlerimiz geçen sene prensesler gibi olan Hande Erçel’i arıyor. Gümüş ancak bu kadar güzel kombinlenebilirdi. Aksesuarları resmen  YA KI YOR! Güzelliğine de ayrı hayranız, keşke daha çok görsek onu bu tarz etkinliklerde.

Gökçe Yıldırım sana bir çift lafım var, hatta bir çok lafım var ama susuyorum. Bunu nasıl yaptın? Neden yaptın? Ülkene garezin mi var, bizi bitirmeye mi çalışıyorsun? Bu şeyi giymendeki amaç neydi çok merak ediyorum. Tam olarak ruhsal ve duygu durumunu öğrenebilsem belki o zaman içim biraz rahatlar ama şu an çok tedirginim, sarıdan soğudum. Kim ördü bunu? Hiç komik değil…

View this post on Instagram

Let’s turn up #coachella 😎

A post shared by Gökçe Yıldırım (@gokceslife) on

Ayrıca bu sene şortları belediye dağıtmış gibi neden hepiniz aynı kombini yaptınız? Bunun yerine daha farklı olmayı deneyebilirdiniz ki baktığımız zaman Coachella’nın ana teması özgür ruh ve farklı olmayı yansıtmaktır. Biraz daha yaratıcı olmayı deneyin artık.

Ve kapanışı sevgili Elvin Levinler ile yapıyorum. Kombinleri çok göz doldurucu olmasa da enerjisinin yüksekliği fotoğraftan geçiyor insana. Bu yüzden ona hiçbir şey söylemiyorum. Bu tür festivallerde daha çok görmek istiyoruz onu, gülümseyen bloggerlara hasret kaldı bu gözler…

 

24 Haziran 1997 doğumluyum. Şu sıralar Hacettepe Üniversitesi'nde öğrenciyim. Yazı yazmayı, eleştirmeyi ve eleştirilmeyi en büyük hobim olarak kabul ediyorum. İki kedi annesiyim, modaya uzun zamandır yakından ilgim var. Kötü tasarımları didikleyip eleştirmeye ise doğuştan!

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

*

Samimi Moda Son Yazıları

Türk İşi Femme Fatale

Dünya sinemasında ve edebiyatında çokça karşımıza çıkan femme fatale tiplemesi nedir, kimdir?

Küçük Siyah Elbise

Coco Chanel kimdir? Küçük siyah elbise nasıl tasarlandı? Küçük siyah elbisenin tarihi?
Git Yukarı