Gece
Gündüz

Leopar Trendi: Zara Kombin Önerisi

21 October 2018
1 dakikalık okuma

Alışveriş merkezlerinde veya takip ettiğimiz tüm butik reyonlarında sıkça karşılaştığımız leopar deseni, bu sezon kıyafetlerde biraz daha çoğunlukta. Herkese yakışmadığını söyleyenler olsa da doğru kombinlendiği zaman gerçekten stilinizi bir adım öne çıkartan desenlerden bir tanesi. Sizlerle bu sezon beğendiğim birkaç ürünü paylaşacağım. 

Leopar desenini eğer kombin yapmak size zor geliyorsa, kesinlikle küçük detaylardan yararlanın.

Önümüz kış ve birçok kış koleksiyonu da reyonlarda yerini aldı. Bu sezon Zara’da gözümüze çarpan leopar desenli kabanı sizlerle de paylaşalım.

Dipnot olarak şunu söylemeliyim ki; leopar kombininizi güçlendirmek için muhakkak onunla birikte renkli bir parça seçin. Kırmızı veya turuncu renkler leopar kombinini güçlendirir.

Stiletto severlere gelsin bu öneri o halde! Her kadının ayakkabı dolabında mutlaka bulundurduğu stilettolar, bu sezon yine leopar deseni ile buluştu.

Küçük detaylar demiştik. Bere ile leopar deseni bu sezon Zara’da karşımıza çıkıyor.

Zara’nın bu sezon çıkarttığı bu pantolon, Türkiye’de popüler oldu. Ünlü bloggerların da tercihi olan bu parça, leopar desenini sevenlerden tam not aldı.

Stilettoların yanı sıra botlar, Sonbahar için tercih edilebilecek parçalardan.

Düz renk kombin yaptıysanız, bu çanta ile hareketlendirebilirsiniz.

 

Bu hafta sizlere leopar esintisiyle kombin önerilerimi sundum. Bana instagram üzerinden leopar kombinlerinizi gönderebilirsiniz. Şimdilik hoşçakalın 🙂

 

 

 

 

Yorum Yap

Your email address will not be published.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR