Gece
Gündüz

Yeni Nesil İnci Toka Alarmı

21 August 2019
1 dakikalık okuma

Birbirinden ünlü markaların satışa çıkardığı inci tokalar bu sezonun en trend aksesuarları arasında yerini aldı. Hemen her on kadından dokuzunda bulunuyor. Hem trend hem şık tokalar, kısa ya da uzun saçlı kadınların gözdesi haline geldi. Yazın sadeliğini, şıklığa çevirmek isteyenlerin de kurtarıcısı oldu diyebiliriz. Gelin isterseniz inci tokalara birlikte göz atalım. 

  • ZARA

Zara bu sezon inci aksesuarında romantik hava estirmiş. İster spor şık, isterseniz de klasik şıklığınız ile tamamlayabilirsiniz.

  • BERSHKA

Bershka ise farklı tarzda inciyi aksesuar ile birleştirmiş. Yıldız ve Kiss yazısı inci tokaya ayrı bir hava katmış. Daha çok spor şıklığınızda, bu aksesuarları kullanmanızı öneriyoruz.

  •  STRADIVARIUS 

Inditex’in yine en sevilen markalarından olan; Stradivarius’da bu sezon inci trendine uyum sağlayanlar arasında! Romantikliği, eski dönemlerin aksesuarları gibi modelleriyle trendi yakaladığını görüyoruz. Yine yazı, kalp ve düz incilerden oluşan tokalar gördüğünüz gibi hangi mağazaya girseniz bulabileceğiniz modellerden hemen hemen aynısı diyebiliriz.

  • LİDYANA

Benim zamanım yok, ben trendleri internetten de sipariş vererek yakalayabilirim diyorsanız; Lidyana’da size bir örnek olabilir. İnternetten sipariş vermek şimdilerde en çok kullanılan yöntemler arasında yer alıyor. Bu sebeple de mağaza, mağaza dolaşıp; tüm mağazalarda birbirine benzeyen modellerden ziyade en farklısına internette rastlamak mümkün. Her ne kadar teslimatının uzun süreceğini düşünseniz de, hızlı teslimatla hem güvenilir; hem de hiç yorulmadan, oturduğunuz yerden modayı takip etmeniz de bir seçenek olacaktır.

  • TRENDYOL

Türkiye’nin en güvenilir online alışveriş sitesi trendyol ,modayı bize en kısa sürede yansıtan sitelerden bir tanesi, şimdilerde çok uyguna alabileceğiniz birbirinden güzel çeşitte inci aksesuarları bir arada görebilirsiniz.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR