Sıradışı Bir İnternet Dergisi

Zayıf Gösteren Kombin Önerileri

Samimi Moda Kategorisinde Tarafından

Biz kadınlar, kilolusundan zayıfına her zaman daha da zayıf görünmek isteriz. Her pazartesi diyete başlar her yıl yeni bir spor salonuna yazılırız. İradesine hakim olanlar diyetini ve sporunu düzenli yapar ve zayıflar. Peki ya zayıflayamayanlar ya da zayıflamak istemeyenler? Veya zayıf olsa dahi daha da zayıf görünmek isteyenler? İşte biz kadınları daha şık, daha güzel, daha zayıf gösterecek kombin önerileri bu yazımda sizlerle… Hepinize keyifli okumalar dilerim!

1. Enine çizgili kıyafetlerinizden kurtulun.

Enine çizgili kıyafetler sizi her zaman olduğunuzdan daha kilolu ve daha basık gösterecektir. Bu yüzden enine çizgili kıyafetleri bir an önce dolabınızdan çıkarıp yerine boyuna çizgili kıyafetler koyabilirsiniz.

Boyuna çizgili kıyafetler sizi enine çizginin aksine daha zayıf ve uzun gösterecektir.

2. İri desenli kıyafetler tercih etmeyin.

Eğer balık etliyseniz veya az da olsa kilonuz varsa iri desenler sizi olduğunuzdan daha da kilolu gösterecektir. İri desenli kıyafetler yerine daha sade kıyafetler tercih etmelisiniz.

Eğer iki veya üç parçalı kombinler kullanmayı tercih ediyorsanız o zaman sizlere önerim tek renk kombinler yapmanız. Çünkü baştan aşağı tek renk bir kombin yaptığınızda daha bütün, uzun, şık ve zayıf görüneceksiniz.

3. Boğazlı ayakkabılardan uzak durun.

Boğazlı ayakkabılar bacak boyunuzu keserek sizi daha kısa ve basık, ayak bileklerinizi ise daha kalın gösterir. Özellikle bir de boyunuz kısaysa aman aman diyim sakın şıklığına ve rahatlığına kanıp boğazlı veya bilekten bağlı ayakkabılar tercih etmeyin 🙂

4. Ceket-Tişört-Pantolon kombinleri

Eğer basenleriniz genişse ceket-tişört-pantolon üçlüsü sizi kurtaracaktır. Giydiğiniz dar bir pantolon üstüne giyeceğiniz tişörtünüzden daha uzun trençkot, ceket veya gömlekler fazlalıklarınızı örterek sizi daha zayıf gösterecektir.

5. Eğer bacaklarınız kalınsa…

Eğer bacaklarınız kalınsa dar ve mini etekler yine sizi olduğunuzdan daha kilolu ve kısa gösterecektir. Dar ve kısa etekler yerine kombinlerinizde daha salaş etekler denemenizi tavsiye ederim 🙂

 

 

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

*

Samimi Moda Son Yazıları

Türk İşi Femme Fatale

Dünya sinemasında ve edebiyatında çokça karşımıza çıkan femme fatale tiplemesi nedir, kimdir?

Küçük Siyah Elbise

Coco Chanel kimdir? Küçük siyah elbise nasıl tasarlandı? Küçük siyah elbisenin tarihi?
Git Yukarı